п'ятниця, 22 березня

3D-принтери, генератори струму, віртуальна реальність: у Франківську відкрили наукове містечко. ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні на базі Університету нафти і газу в приміщенні інноваційно-виставкового комплексу відбулось урочисте відкриття наукового містечка "Нова Енергія”.
Зображення 1 / 10 Використовуйте клавіші для перегляду

Куратором наукового містечка є директор Науково-дослідницького інституту нафтогазової енергетики та екології Максим Карпаш. Він розповідає, що наукове містечко "Нова енергія" – це сучасна інтерактивна платформа для отримання знань. Діти та студенти зможуть тут знайомитись з науковими досягненнями, новими розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики.

У наковому містечку всі охочі можуть долучитись до науки через наочне та інтерактивне навчання, а також завдяки експериментам на експонатах. Тут можна спробувати виробити електроенергію на велогенераторі, надрукувати власноруч спроектовану модель на 3D-принтері, одягнути шолом та опинитись у віртуальній реальності, спроектувати ландшафт на інтерактивній пісочниці та багато іншого.

Представники влади та університету урочисто перерізали стрічку, після чого для всіх провели екскурсію науковим містечком.

КОМЕНТУВАТИ