п'ятниця, 25 травня

Частину землі біля міського озера у Франківську орендує мати нардепа. ФОТО, ВІДЕО

Ділянку біля міського озера, де колись були спортивні споруди, під забудову орендує мати народного депутата Юрія Солов’я.

Про це на засіданні земельної комісії заявив депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін. Ця ділянка колись перебувала у власності Івано-Франківської обласної організації "Товариство сприяння обороні України", що підтвердив і її голова Петро Никитюк.

Волгін звинуватив Никитюка у розбазарюванні землі.

"Ви маєте боротися за ці землі, бо це святе. Це те, за що ми зараз воюємо, а ви розбазарюєте у приватні руки це все", – сказав Волгін.

Також депутат порадив Никитюку розпоряджатися теиторією, де він лежить на дивані і ходить в туалет.

Ділянку, про яку говорив Волгін, орендує Соловей Ярослава Дем’янівна – мати народного депутата Юрія Солов’я. Її площа 0,3402, цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Як писав КУРС, на території цієї громадської організації завершується будівництво багатоповерхівки з порушенням будівельних норм і законодавства. Крім того, нещодавно частину території загородили будівельним парканом та вирили глибокий котлован. У інспекції Держархбудконтролю пояснили, що будівельно-монтажні роботи здійснюються без жодних дозвільних документів.

КОМЕНТУВАТИ