четвер, 25 квітня

Дерев’янко: РУХ НОВИХ СИЛ – це альтернатива чинній владі, якому під силу реальні зміни в державі

Олігархічний клас, який формував політичні еліти в Україні до Революції Гідності, продовжує паразитувати в українському суспільстві та політикумі і тягне державу на дно. Реальною альтернативою чинній владі може стати "РУХ НОВИХ СИЛ" – поєднання молодих ентузіастів з партії "ВОЛЯ" та досвіду третього президента Грузії Михайла Саакашвілі, до якого мають приєднуватись інші демократичні політсили та активісти.
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду

На цьому наголосив народний депутат, член Ради партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" Юрій Деревянко під час зустрічі з активом партії на Івано-Франківщині.

Дерев’янко зазначив, що зміни, на які всі українці сподівались під час Революції Гідності, так і не відбуваються. Все тому, що державою продовжують керувати олігархи.

"Ці зміни не відбуваються не тому, що цього не хоче народ, а тому, що вузьке коло осіб, які сьогодні мають владу в країні, яким люди повірили, не виконують обіцянок. Також це відбувається тому, що той олігархічний клас, який формував політичні еліти в Україні до Революції Гідності, нікуди не зник. Він продовжує паразитувати в українському суспільстві, політикумі і створює порядок денний української політики", – зазначив народний депутат.

За його словами, аби ці зміни відбувались, активним, чесним та прогресивним людям треба об’єднуватись з такими ж однодумцями, формувати політичну альтернативу, щоб виводити країну із того стану, в якому вона зараз є. Так, партія "ВОЛЯ" вже об’єдналась з такими однодумцями – громадянами України Михайлом Саакашвілі, Давідом Саквалерідзе та всією командою "Руху нових сил".

"Президент Порошенко покликав наших грузинських соратників для того, щоб вони своїм успішним політичним досвідом, який здобули в Грузії, допомогли Україні. І вони погодились, прийняли українське громадянство, однак тут зрозуміли, що влада олігархів насправді обманює українців, хоче прикритись позитивним досвідом грузинів і начебто проводити тут реформи. Коли вони зрозуміли, що їх просто використовують як прикриття для імітації реформ, вони стали на шлях боротьби за кожного українця у "Русі нових сил". І зараз ми великою командою хочемо продовжувати цю боротьбу", – запевнив Дерев’янко.

Юрій Дерев’янко відзначив, що "Рух нових сил" – це платформа для об’єднання всіх нових прогресивних політичних сил, окремих народних депутатів, активістів.

"Ми повинні усвідомити, що для реальних змін в державі до влади мають приходити нові політики, нові не фальшиві обличчя. Для цього ми маємо ентузіазм активістів партії "ВОЛЯ", досвід третього президента Грузії Михайла Саакашвілі та велике бажання змінювати країну у всієї команди "Руху нових сил", – заявив нардеп.

Нагадаємо, у квітні цього року партії "Рух нових сил" та "ВОЛЯ" оголосили про об’єднання в одну політичну силу "Рух нових сил Михайла Саакашвілі", яка має стати платформою для приєднання й інших нових демократичних партій, громадських активістів тощо. Членами Ради партії стали Михайло Саакашвілі, Давід Сакварелідзе, Юрій Дерев’янко та Ольга Галабала.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ