середа, 23 травня

Дерев’янко закликав депутатів виконати обіцянки перед громадами, передавши їм землі поза межами населених пунктів

Верховна Рада повинна розглянути та ухвалити на цьому пленарному тижні законопроект 4355 щодо передачі земель поза межами населених пунктів у комунальну власність об'єднаним територіальним громадам.

Про це заявив народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко під час засідання погоджувальної ради 19 грудня, інформує прес-служба "ВОЛІ". 

Дерев'янко нагадав, що минулого пленарного тижня парламент так і не розглянув законопроект 4355, який був у порядку денному.

"Це був якраз тиждень місцевого самоврядування, і були присутні голови громад, ми святкували урочисто. Ми дискутували про те, що буде можливість розглянути цей законопроект на наступний сесійний тиждень. А у нас залишається в цьому році єдиний сесійний тиждень – той, який розпочався зараз", – підкреслив нардеп.

Він звернуся до керівництва Верховної Ради з величезним проханням – поставити готовий законопроект 4355 у порядок денний, адже він був ухвалений в першому читанні ще в квітні і зараз повністю готовий до другого читання.

Дерев'янко нагадав присутнім, що Уряд і Президент гарантували передачу цих земель у комунальну власність громадам. За його словами, ухвалення цього надважливого закону чекають не лише ті громади, які об'єдналися рік тому, але й нові ОТГ, які пішли на вибори цієї і минулої неділі.

"Я дуже прошу керівників фракцій і народних депутатів, які дійсно дбають про те, щоб реформа децентралізації і об'єднання територіальних громад рухалась, підтримати цей законопроект і мобілізувати всіх народних депутатів своїх фракцій для того, щоб продемонструвати, що в цьому році всі обіцянки будуть виконані перед нашими громадами, які пішли на об'єднання", – закликав Дерев'янко народних депутатів.

Нагадаємо, 19 квітня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект 4355 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель, співавтором якого є Юрій Дерев'янко. Цей законопроект вважають компромісним варіантом законопроектів 3510 та 3510-1, які не отримали підтримки в профільному комітеті.

КОМЕНТУВАТИ