четвер, 19 липня

Дівчинку, яку покинули батьки у лікарні, переведуть до притулку, а її маму позбавлять батьківських прав. ВІДЕО

Історія Юстинки почалася ще в березні, її в лікарні залишила мати і до сьогодні по неї не повернулася.

Як писав КУРС, Юстинці всього 11 місяців, дівчинка вже півроку перебуває в Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні. І не тому, що хворіє. Там її покинули рідні батьки.

Служба у справах дітей почала пошуки батьків дівчинки, які ускладнилися тим, що як мати, так і дитина зареєстровані в іншій області на Сході України. Вийти на контакт з матір’ю Юстини так і не вдалося. Відомо лише, що вона часто змінювала місце проживання. Про батька дитини інформації також немає, йдеться в сюжеті на ОТБ "Галичина".

"Мама дитини не має постійного місця проживання, веде аморальний спосіб життя, зловживає спиртними напоями, і повернення дитини в сім’ю загрожуватиме її життю і здоров’ю", – розповідає начальник служби у справах дітей в Івано-Франківську Зоя Сливка.

Лікарі кажуть, що дівчинка здорова і швидко розвивається. За нею добре доглядають, однак Юстинці, як і всім дітям, потрібне батьківське піклування та любов. А поки що про неї дбають чужі люди.

Служба у справах дітей подала позов до суду про позбавлення батьківських прав мами і тата Юстинки. Оскільки до служби вже звертаються люди, які готові удочерити дівчинку.

До кінця місяця Юстинку планують перевести до Містечка милосердя святого Миколая. Подальшу долю дитини восени вирішить суд.

КОМЕНТУВАТИ