понеділок, 25 червня

До Росії на заробітки виїхали напередодні мобілізації 26 автобусів чоловіків із прикарпатського селища Перегінськ

В Красноярський і Хабаровський край Російської Федерації подалися на заробітки чоловіки з Перегінська Рожнятівського району Івано-Франківської області.

19 січня, за день до офіційного старту кампанії часткової мобілізації, близько тисячі чоловіків із Перегінська виїхали на заробітки за кордон – до Росії. 26 автобусів із заробітчанами поїхали в Красноярськ. Про це стало відомо на нараді з питань проведення мобілізації, яка сьогодні відбулася в Івано-Франківській облдержадміністрації за участю воєнкомів усіх районів області, представників силових структур та громадських активістів.

Факт озвучив активіст з міста Калуш у зверненні до Калуського районного воєнкома, у підпорядкуванні якого знаходиться Рожнятівський район. Активіст висловив здивування, що такий факт залишився невідомий воєнному комісару. Перед тим воєнком сказав, що перегінських чоловіків наразі неможливо розшукати і привести до мобілізації.

"Все це відмовки. Я знаю, що практично всі повернулися на різдвяні свята додому. А після того вони всі виїжджають. Тому не треба говорити, що їх неможливо знайти. Це просто наша недолугість", – відреагував голова ОДА Олег Гончарук. 

З 17 400 мешканців Перегінська, серед яких близько 7000 чоловіків призовного віку, за 23 роки незалежності України у війську "срочну" служив лише один мешканець селища. Цей чоловік добровільно зголосився в зону бойових дій на Схід і наразі захищає Україну в одному з добровольчих батальйонів.

Голова ОДА задекларував, що на наступній закритій частині наради з воєнкомами приймуть рішення, як підсилити районного військового комісара Калуського району. 

Другу частину наради провели в закритому режимі для журналістів. Громадські активісти на чолі з Романом Островським були присутні на засіданні. Власне з подачі Романа Островського на нараді розгорілися "баталії" стосовно вилучення з наради представників ЗМІ. Врешті, журналістів попросили залишитися за дверима.

 

 

КОМЕНТУВАТИ
  • Борис Прилепа 0 Відповісти Так все правильно, ведь дома надо детей кормить, а тут какие то военкомы какие то хотят отправить их на какую то войну...которая вроде как с Россией. Мы всегда рады украинцам в России и всегда к ним относились и относимся как к своим. Если они не хотят идти на дебильную войну за дебильное правительство - пожалуйста мы их готовы принять. Поменьше слушайте украинскую пропаганду - мы никакие не рашисты-фашисты и рады Вам.
  • Roman Syneyko 0 Відповісти Франківська газета отримала бабки за такий фейк. І що цікаво, так багато москальських підтакувачів у коментарях... таке відчуття, що москалики то і роблять, що гуцульські газети читають. Але найбільше, що розсмішило: їдуть на заробітки в Красноярський край і Хабаровськ... Так там з роботою... не краще, ніж на Франківщині, так їх там вже й чекають. І ще дуже цікавить, які номерні знаки на автобусах? Російські? Чи з гуцульськими номерами той конвой буде перти в Хабаровськ? )))
  • Анатолій Троцюк 0 Відповісти Chugaievskyi Mykola<br>По ФБ гуляють перепости, що в селі Перегінське на Івано-Франківщині з 17400 осіб населення, де 7000 чоловіки призивного віку, 1000 призовників-заробітчан погрузились 19 січня в 26 автобусів, і відбули в м.Красноярськ Російської Федерації з метою уникнення мобілізації. Перепости гуляють, ФБ-френди сваряться між собою в коментарях - все як належить. <br>Між тим, ми залишимо демографам запитання, чи може ледь не половина популяції населеного пункту бути &quot;чоловіками призивного віку&quot;, ну а до поки-що нерозформованим даїшникам, чи не забули вони виділити міліцейський супровід аж до самого кордону для такої солідної колони? <br>Але чи Ви їздили коли-небудь автобусом з Івано-Франківська в Красноярськ? smile emoticon Якщо ні, то 26 автобусів АТП &quot;Локшинатранс&quot; їдуть до Вас smile emoticon<br>P.S. Перегинское — посёлок городского типа в Рожнятовском районе Ивано-Франковской области Украины. Код КОАТУУ — 2624855800. Население поселка составляет 12272 человека.
  • Anton Ivanov 1 Відповісти Сегодня ВВП разрешил украинцам в России оставаться на неограниченный срок, думаю теперь Красноярском и Хабаровском краями Россия не отделается, добробат &quot;Галиция&quot; захватит Россию аж до Аляски)))))))))))))))))))
  • Чацкий Афиноген Uglofff 3 Відповісти Ну,что сказать, НОРМАЛЬНЫЕ люди. Не хотят за 3 копейки голодать-холодать и убивать-умирать.