п'ятниця, 27 квітня

Дві франківчанки здобули золото на чемпіонаті з джиу-джитсу в Абу-Дабі

Вихованці спортивного клубу Франківська "ТИГР" в ці дні, 10-23 квітня, змагаються за першість на чемпіонаті з джиу-джитсу в Абу-Дабі.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

У чемпіонаті беруть участь близько семи тисяч спортсменів різних вікових категорій. Вони змагаються за чемпіонські титули і призовий фонд у розмірі трьох мільйонів дирхамів ОАЕ, пише Репортер.

Зокрема цими днями, 16-17 квітня, тут проходить молодіжний чемпіонат світу з джиу-джитсу. Майбутні професійні спортсмени зійшлися на сучасній арені, щоб поліпшити свої позиції в рейтингу за сезон 2016-2017.

Так, у неділю, 16 квітня, дві вихованки спортивного клубу Франківська "ТИГР" здобули золото – Діана Ломей і Юля Васенда. Про це повідомив тренер дівчат Владлен ЛейцюсьІ наші 5 красунь з України, з яких дві з Івано-Франківська, своїми тендітними ручками занесли Україну на друге командне місце цього дня. За підсумками першого дня молодіжного чемпіонату світу з джиу-джитсу спортсменки з України в сумі вибороли для України друге місце. На їхньому рахунку – 5 золотих медалей.

Сьогодні, 17 квітня, за першість змагатимуться хлопці. 

КОМЕНТУВАТИ