неділя, 24 червня

Фентезі "Сторожова застава", зняте на Прикарпатті, покажуть в Індії, В’єтнамі та Малайзії

Права на повнометражне українське фентезі "Сторожова застава" придбали дистрибуторськаю компанія Veera Film & Distribution на територію Індії, а також Visicom Surya Gemilang – на територію В’єтнаму і Малайзії.

Домовленість про продажі була досягнута в рамках найбільшого міжнародного ринку кіно- і телевізійного контенту в азіатському регіоні – FILMART, який проходить в Гонконзі з 14 по 17 березня, повідомляє Film.ua.

Нагадаємо, що раніше в рамках Європейського кіноринку (Берлін) права на фентезі "Сторожова застава" були продані до Франції. Також ведуться переговори про продаж фільму з представниками Італії, Іспанії та Німеччини.

"Сторожова застава" – повнометражне українське фентезі, зняте за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Прем’єра фільму в Україні запланована на кінець 2016 року.

Про що фільм: Сонячне затемнення активізує магічний портал часу, і звичайний школяр Вітько з 21 століття потрапляє на тисячу років назад. У юному Олешку, могутньому Іллі і суворому Добрині Вітько легко впізнає билинних богатирів. Їхнє життя проходить в битвах з половцями, які за всяку ціну, за допомогою і зброї, і чорної магії, намагаються знищити русичів. Вітько опиняється в самому центрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і набуває справжньої мужності.

Нагадаємо, фільм знімався на Прикарпатті - зокрема, у Бубнищі на Скелях Довбуша, що в Долинському районі.

КОМЕНТУВАТИ