ФК "Прикарпаття" переміг на виїзді "Поділля"

Спорт 22:12, 22.07, 2017

У другому турі Другої ліги з футболу івано-франківське "Прикарпаття" обіграло хмельницьке "Поділля".

Розпочався матч для франківців з пропущеного м'яча. На 19-й хвилині голом відзначився гравець "Поділля" Олександр Музичук. Переможний рахунок для хмельничан протримався до 33-ї хвилини, коли ударом зі штрафного відзначився Роман Кузьмін.

На останній хвилині першого тайму лідер ФК "Прикарпаття" Ігор Худоб'як вивів свою команду вперед 2:1.

У другому таймі на 89-й хвилині захисник "Поділля" забив гол у власні ворота. Так команда ФК "Прикарпаття" перемогла з рахунком 3:1.

Нагадаємо, у першому турі ФК "Прикарпаття" вдома поступився дебютанту турніру "Агробізнесу" з рахунком 2:5.