Франківчанка перемогла у напівмарафоні у Львові

Спорт 16:49, 24.04, 2017

У неділю, 23 квітня, у Львові відбувся 21-кілометровий забіг «VII Львівський напівмарафон».

Як зазначається на сторінці напівмарафону на порталі Runstyle, львівський легкоатлет Тарас Сало подолав 21-кілометрову дистанцію за 1 годину 10 хвилин і 46 секунд, друге місце посів івано-франківець Володимир Юрчук (1 година 13 хвилин і 18 секунд), третє – Анатолій Демида з м. Тульчин Вінницької області (1 година, 15 хвилин і 23 секунди), пише Zaxid.net.

Серед жінок першою стала Оксана Угринчук з Івано-Франківська (1 година, 28 хвилин і 56 секунд), другою – тернополянка Ірина Масник (1 година, 31 хвилина і 27 секунд), третьою – львів'янка Тетяна Давиденко (1 година, 49 хвилин і 36 секунд).

Переможці отримали медалі та призи.

Напівмарафон стартував о 10:00 від Оперного театру. Маршрут пролягав по просп. Свободи, через вул. Пекарську, Мечникова та Левицького і закінчився на центральній алеї парку Погулянка. Участь у змаганні взяли близько 400 людей, фінішували 305 учасників. Крім львів’ян бігли громадяни США, Нідерландів, Швеції, Польщі та Білорусі.