Франківський депутат переміг в атлетичному марафоні "Гонка Нації" у категорії "Еліт". ФОТО, ВІДЕО

Суспільство 10:30, 18.09, 2016

Депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін виборов третє місце в атлетичних перегонах горами.

"Забігом сили" означили саме ці атлетичні перегони з перешкодами у Карпатах організатори "Гонки Нації".

"Забіг Сили – це початок непростого шляху у трійці наших забігів. Каверзний спринт на 5 км / 15 перешкод",  попереджали про специфіку категорії "Еліт".

Загальна диситанція забігу  28 км, розповів на своїй сторінці активіст Віктор Загреба, уболівальник депутата Івано-Франківської міської ради Андріана Волгіна.

"На цьому відео Андріан Волгін фінішує на #ГонкаНації в Буковелі 17.09.2016. Якщо вам здається, що він трохи втомлений, то не дивно  позаду 28-кілометрова смуга перешкод по горах. Подивився б я на вас чи на себе :)))

Андріан  виходець з Криму, боєць АТО, активіст, волонтер, з минулого року  депутат міської ради Івано-Франківська. І, як бачите, дуже потужний атлет. В підсумку зайняв дуже високе 3-тє місце в категорії "Еліт". Андріане, молоток! Приклад для наслідування!"  написав і виклав відео Віктор Загреба.

Фото – зі сторінки Андріана Волгіна у ФБ.