• Новини
  • Спорт
  • Франківський "Ураган" вдруге поступився харківському "Локомотиву" у чвертьфіналі Екстра-ліги. ВІДЕО

Спорт 07:42, 04.04, 2017

Для івано-франківського "Урагану" матч у Харкові проти "Локомотива" був справжнім моментом істини. Після домашнього фіаско "драконам" треба було лише перемагати, щоб перевести серію у третій, вирішальний поєдинок.

На гол Дмитра Сорокіна ще в першому таймі відповів Петро Шотурма, і на цьому команди зупинились. Основний час завершився нічиєю – 1:1, а далі гра перейшла до екстра-таймів. І коли здавалось, що сильнішого визначить серія післяматчевих пенальті, за 9,6 секунди до сирени Богдан Свірідов забив переможний гол і подарував "Локомотиву" путівку до півфіналу, інформує прес-служба АФУ.

"Локомотив" (Харків) – "Ураган" (Івано-Франківськ) – 1:1 (дод. час 1:0)
Голи: Д. Сорокін (4), Свірідов (50) – Шотурма (11)
Рахунок у серії – 2:0