вівторок, 19 червня

Франківці скаржаться, що пішохідна Шевченка перетворилася на суцільну парковку, - комунальники обіцяють виправити

Власники автомобілів звикли залишати свій транспорт у не призначених для цього місцях на вулиці Шевченка - часто просто на тротуарах.
Фото Володимира Мулика
Фото Володимира Мулика
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Світлини зі стихійно припаркованими на пішохідній зоні автомобілями опубілікував у фейсбуці Володимир Мулик.

"Пане Михайле Смушак,  може, час якісь обмежувальні засоби для автомобілів на тротуарах вулиці Шевченка ставити? Водії пішоходам не дають проходу. Мене днями мало на тротуарі не задавили", - звернувся франківець до директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою.

Начальник відділу дорожньої інфраструктури цього департаменту Мирослав Федорків у заспокоїв містян: за його словами, вже наступного тижня на вулиці Шевченка розпочнуться роботи зі встановлення вуличних меблів, в тому числі обмежуючих стовпців, які передбачені проектом.

"Після цього припаркуватися можна буде лише у спеціально виділених для цього місцях. Зрада зникне за кілька тижнів", - відкоментував Федорків.

Минулого року КУРС повідомляв, що вулицю Шевченка в Івано-Франківську планували перетворити у спільний простір для пішоходів, авто і велосипедистів. Михайло Смушак тоді запевняв, що згідно з розрахунками проблем з паркуванням на Шевченка не мало б виникнути.

"Проектанти рахували і малювали. Казали, що мало б вистачити місця для паркування. Будемо бачити, якщо треба буде, щось зміним", - говорив тоді Смушак.

КОМЕНТУВАТИ