Футбольна команда "Оскар" з Богородчанського району виграла кубок області

Спорт 11:25, 15.10, 2015

У середу на Покрову на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську проходив фінальний матч кубка області з футболу, в якому зустрілися найкращі команди обласного чемпіонату – "Оскар" (Підгір’я) та "Карпати" (Коломия).

У першому таймі переважали гравці з Богородчанщини, створивши декілька хороших моментів для взяття воріт, але рахунок залишився незмінним – 0:0. Другий тайм розпочали жвавіше підгірці і вже за декілька хвилин відкрили рахунок, відзначився Ігор Цимбалістий. Та невдовзі ударом з далекої відстані коломияни зрівняли рахунок. Надалі гра проходила за територіальної переваги "Оскара", але з рахунком 1:1 завершився і основний, і додатковий час.

Серія пенальті. Лотерея, штанга, перекладина, воротар – і в підсумку 3:2 на користь підгірського "Оскара". Кубок області вдруге за останні три роки на Богородчанщині.