п'ятниця, 20 квітня

Хабарника Басая за клопотанням захисту звільнили від кримінальної відповідальності

Долинський районний суд ухвалою закрив кримінальне провадження у справі колишнього директора Прикарпатського юридичного інституту Національного університету "Одеська юридична академія" Віктора Басая.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

За клопотанням захисту колишнього директора Прикарпатського юридичного інституту Національного університету "Одеська юридична академія" Віктора Басая Долинський суд звільнив від кримінальної відповідальності: кримінальне провадження суд постановив закрити, посилаючись на ст. 48 ККУ (Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку із зміною обстановки). На думку судді, Басай "втратив суспільну небезпечність". 

На запитання журналіста КУРСу, який перебував у залі суду, чи буде військова прокуратура Західного регіону оскуржувати ухвалу суду в апеляційній інстанції, представник прокуратури відповів ухильно: порадив звертатися до керівництва прокуратури і прес-служби. 

Нагадаємо, 69-річого директора юрінституту Віктора Басая затримали працівники військової прокуратури 9 грудня минулого року при отриманні неправомірної вигоди у двох студентів за допуск останніх до складання зимової сесії. Директор вишу отримав хабар у розмірі 7500 гривень і 300 доларів США.

Однак військова прокуратура передала справу до суду не за ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), а за ч. 2 статті 190 ККУ (шахрайство).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМЕНТУВАТИ