неділя, 22 липня

Машина генпрокурора Луценка часто гасає по зустрічній, – ЗМІ. ВІДЕО

Порушення ПДР кортежем генпрокурора зафіксували журналісти.
Для генпрокурора ПДР не писані. Для генпрокурора ПДР не писані.

Кортеж генпрокурора Юрія Луценка часто порушує Правила дорожнього руху, виїжджає на зустрічну смугу, розвертається через подвійну суцільну лінію, повідомляється у проекті "Схеми" на "Радіо Свобода".

Журналісти програми зафіксували такі порушення. У сюжеті "Схем" повідомляється, що, зокрема, порушення фіксувалося 11 липня, коли два авто "Тойота Кемрі", якими користується глава ГПУ, направлялися у Верховну Раду на розгляд питання про зняття депутатської недоторканності з кількох народних депутатів, тоді як до засідання в парламенті залишалося 10 хвилин.

Також журналісти бачили і зняли на камеру, як, заїжджаючи в Головне управління СБУ, прокурорський кортеж перетнув подвійну суцільну розмітку, а на вулиці Мечникова в Києві, рухаючись кілька хвилин у великому заторі, кортеж генерального прокурора у підсумку поїхав по зустрічній смузі, перетинаючи подвійну суцільну.

Редакція програми відправила запит до Генеральної прокуратури з проханням прокоментувати, з яких причин машини, на яких пересувається Юрій Луценко, нехтують Правилами дорожнього руху. Проте відповіді не було.

"Схеми" також зафіксували, як систематично порушують ПДР екс-глава Адміністрації президента Борис Ложкін, народні депутати Хомутиннік, Котвіцький, Ляшко, Іванчук та інші політики.

 

КОМЕНТУВАТИ