четвер, 17 січня

Мені байдуже до вашої брехні, – голова сільради на Прикарпатті, який попався на хабарі, образився на журналістів

Сільський голова села Ямниця Микола Зелінський, який попався на хабарі, звинувачує журналістів у брехні.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку.

"Мені байдуже до вашої брехні, лиш рідні, Ямниця та ямничани не байдуже мені! Прийде час, і я все розкажу, і вам, панове журналісти, буде соромно за той бруд, який вилили на мене та моїх рідних. А хто з нас злочинець? Я чи ви? Без суда і слідства виносите вирок! Хто вам дав право ламати людські долі? Бог вам суддя! Справедливість є і за неї варто боротись", – написав Зелінський.

Нагадаємо, посадовці Ямницької сільради вимагали у підприємця 180 тисяч доларів США за виділення земельних ділянок. Затримали їх під час одержання першого траншу хабара співробітники обласної прокуратури, управління захисту економіки в Івано-Франківській області та слідчого управління обласної поліції. Поліцейські встановили, що посадові особи сільської ради організували механізм здирництва під час вирішення земельних питань. До схеми входили сільський голова Микола Зелінський, спеціаліст-землевпорядник та заступник голови виконавчого комітету, який виступав у ролі посередника.

Івано-Франківський міський суд ухвалив взяти підозрюваних під варту із можливістю внесення застави. Для Миколи Зелінського вона становила 150 400 гривень. Микола Зелінський сплатив її.

 

КОМЕНТУВАТИ
  • alexander z 0 Відповісти По очах видно , що хапуга!