понеділок, 28 травня

На Прикарпатті до місцевих бюджетів надійшло більш як 100 мільйонів гривень плати за землю

З початку року від власників та орендарів земельних ділянок Івано-Франківщини надійшло до місцевих бюджетів області 112,4 млн. грн. плати за землю.
Про це повідомили в головному управлінні ДФС в області.
У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року находження цього податку збільшились на 21,2 млн грн, з них 101,3 млн. грн забезпечили юридичні особи, 11,1 млн грн – фізичні.
Нагадаємо, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права на користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою податок сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні в поточному році.
Юридичні особи самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.
Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, які надсилаються до 1 липня поточного року.
КОМЕНТУВАТИ