п'ятниця, 25 травня

На Прикарпатті правоохоронці закрили 11 гральних закладів, замаскованих під інтерактивні клуби. ФОТО

В Івано-Франківську та чотирьох районних центрах обласна прокуратура спільно з представниками Управління захисту економіки провели обшуки та припинили діяльність гральних закладів.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
Прокуратура Івано-Франківської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України.

Як повідомив заступник прокурора області Руслан Вахітов, у рамках розслідування 21 грудня працівники прокуратури спільно зі співробітниками Управління захисту економіки провели санкціоновані обшуки у закладах, які діяли під прикриттям інтерактивних клубів, в Івано-Франківську та чотирьох районних центрах.

Під час обшуків вилучили 107 одиниць комп’ютерної техніки, 7 терміналів для прийняття готівки (ставок), відповідні чеки про оплату, документацію та чорнові записи щодо ведення азартних ігор, а також грошові кошти в сумі близько 32 тис. грн.

За результатами проведених заходів припинено діяльність 11 закладів грального бізнесу.
 
На цей час у вказаному провадженні проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення власників закладів та організаторів незаконної діяльності.

Санкція статті передбачає штраф до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
КОМЕНТУВАТИ