понеділок, 21 травня

На Прикарпатті сильний вітер зривав дахи, балконні рами і валив дерева. ФОТО

На Івано-Франківщині вчорашня негода призвела до падіння дерев та пошкодження покрівель, ліквідовувати які довелося рятувальникам.
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду

Всього 4 січня підрозділи Управління ДСНС в області здійснили два виїзди для розрізання повалених дерев. Було розрізано 4 дерева на території Яремчанської міської ради та одне у Надвірнянському районі.

Сильні пориви вітру не лише валили дерева.

Зранку до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області надійшло повідомлення про те, що в Івано-Франківську по вулиці Чорновола існує загроза падіння балконної рами на покрівлю магазину. Цю раму на сьомому поверсі утримували двоє чоловіків і чекали на допомогу рятувальників. Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою рятувальних мотузок затягнули балконну раму  всередину квартири.

До калуських рятувальників надійшло повідомлення про те, що у Калуші в житловому будинку над відділенням одного із банків на другому поверсі поривом вітру зірвало балконні рами та вибило скло. Це становило небезпеку для перехожих. Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою висувної драбини піднялись на дах відділення банку та очистили його від уламків балконних рам.

В Івано-Франківську по вулиці Мазепи на даху одного із будинків поривом вітру зірвало шифер. Існувала загроза його падіння. Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою автодрабини зафіксували шифер та ліквідували загрозу падіння.

КОМЕНТУВАТИ