понеділок, 18 червня

На Прикарпатті зампрокурора місцевої прокуратури затримали на хабарі

Працівники Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки Генеральної прокуратури за оперативного супроводу співробітників ГУ БКОЗ Служби безпеки України затримали заступника керівника місцевої прокуратури Івано-Франківської області за одержання хабара.

Слідчі спільно з прокурорами Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки Генеральної прокуратури України за оперативного супроводу співробітників Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України задокументували факт неодноразового одержання заступником керівника однієї з місцевих прокуратур Івано-Франківської області, за сприяння приватної особи, неправомірної вигоди на загальну суму 2 тисячі доларів США за неподання апеляційної скарги на вирок суду та сприяння у "позитивному" прийнятті рішення у цивільній справі за позовом цієї ж прокуратури щодо розірвання договору оренди земельної ділянки. Про це повідомили в  Управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Сьогодні вказаних осіб затримали в порядку ст. 208 КПК України безпосередньо після отримання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 1 тисяча доларів США.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

КОМЕНТУВАТИ