п'ятниця, 25 травня

Найкрутіша пропозиція літа: MetaLab запрошує 10 франківців у Берлін

Команда MetaLab запрошує зацікавлених у розвитку міського середовища подавати заявку на участь у воркшопі "take industrial, think cultural / Промприлад, як це працює?", що проходитиме у двох містах – Берліні та Івано-Франківську. Участь – безкоштовна.

Що це: Воркшоп "take industrial, think cultural / Промприлад, як це працює?" в рамках фестивалю "Сеанс міського сканування".

Мета: Розповісти, яке значення для міської культури має завод "Промприлад" та в чому потенціал для його розвитку, визначити значущість заводу для міста і для суспільства.

Хто може взяти участь: підприємці, виробники, дизайнери, архітектори, урбаністи, активісти Івано-Франківська, зацікавлені в розвитку міського середовища.

Що потрібно для участі: володіння англійською мовою, біометричний паспорт/діюча шенген віза, бажання долучитися до розвитку міста.

Коли: 9-16 липня візит до Берліна; 12-20 серпня воркшоп в Івано-Франківську;

Вартість: участь у воркшопі безкоштовна, витрати на поїздку в Німеччину покриваються повністю.

Організація: німецько-український проект реалізовується за підтримки EVZ Stiftung в рамках проекту MeetUp. Організатори – платформа "Тепле Місто" (Івано-Франківськ) та MitOst (Berlin, Germany).

Подавайте заявку за посиланням: https://goo.gl/iR4X9W

Як повідомляв КУРС, платформа "Тепле місто" просуває проект перетворення деградуючої території заводу "Промприлад" на загальноміський культурний та освітній майданчик.

КОМЕНТУВАТИ