неділя, 24 червня

Найталановитіші школярі Франківська дали гала-концерт. ФОТО

В обласній філармонії відбувся гала-концерт конкурсу "Школа має талант", який проводили Університет права імені Короля Данила Галицького та Школа розвитку сучасних мистецтв "Star Team".
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

62 талановитих старшокласників мали змогу позмагатись за звання найталановитішого учня міста. Головним призом для переможця стало безкоштовне навчання в Університеті права імені Короля Данила Галицького. Призовий фонд конкурсу становить 600 000 грн, інформує West News.

Учасники конкурсу продемонструвати свої таланти в чотирьох номінаціях: "Вокал", "Хореографія", "Театральне мистецтво" і "Довільний жанр", кожна з яких має три категорії: категорію А (8-9 класи); категорію Б (10-11 класи) і змішану категорію (малі форми, ансамблі).

Талант, акторську та ораторську майстерність, харизматичність, вміння вільно поводитися на сцені конкурсантів оцінювали члени журі: керівник Школи розвитку сучасних мистецтв "Star Team" Ірина Батюк; талановита прикарпатська співачка і телеведуча Уляна Маляр; Заслужена артистка України Олеся Пасічняк; український співак, музикант, телеведучий, лідер гурту "Ґринджоли" Роман Калин; фіналістка 9-го сезону "Танцюють всі!" Ілона Федорко; директор Муніципального центру дозвілля Леся Муравйова.

На гала-концерті також вручили дипломи, відповідно до номінацій конкурсу, знижки на навчання та цінні подарунки від організаторів та партнерів конкурсу.

КОМЕНТУВАТИ