субота, 21 квітня

Олешанська ОТГ готується до перших виборів

30 квітня цього року відбудуться перші вибори до Олешанської ОТГ. До її складу, відповідно до перспективного плану об’єднання громад, увійдуть Делівська, Будзинська, Долинська, Озерянська та Олешанська сільські ради.
З цього приводу у Тлумацькій райдержадміністрації відбулася нарада з сільськими головами та секретарями перелічених рад, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА. 
Голова районної виборчої комісії Галина Ціник розповіла учасникам наради про терміни здійснення виборчого процесу, порядок утворення виборчих округів та висування кандидатів, проведення першої сесії в об’єднаній територіальній громаді.

Про особливості формування бюджетів об’єднаних територіальних громад говорила начальник фінансового управління РДА Світлана Овчарчин. Вона повідомила, що об’єднана громада отримає базову дотацію, медичну, освітню субвенції, а згодом – інфраструктурну субвенцію.

Начальник відділу кадрової роботи апарату РДА Галина Нічведа детально зупинилася на кадрових питаннях, які виникають у зв’язку з об’єднанням органів місцевого самоврядування.

Власним досвідом роботи з організації діяльності новоствореної об’єднаної територіальної громади поділився секретар Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Ігор Денькович. За його словами, після об’єднання Тлумацька громада володіє більшими фінансовими можливостями для розвитку населених пунктів ОТГ.

КОМЕНТУВАТИ