вівторок, 17 липня

"Пенсійною реформою хочуть обікрасти мешканців гірських районів", – Юрій Дерев’янко. ВІДЕО

Народний депутат від партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" Юрій Дерев'янко на сесії Верховної Ради не голосував за пенсійну реформу, адже нею насправді не підвищують пенсії, а обкрадають пенсіонерів у гірській місцевості.

Про це Юрій Дерев’янко повідомив у програмі "На часі" на 402 каналі.

За словами нардепа, те, що написано в законопроекті пенсійної реформи, і те, що люди чують у виступах народних депутатів і прем’єр-міністра, кардинально відрізняється. 

"Коли читаю текст документа і слухаю, що говорять ці люди, складається враження, що хтось тут божевільний. Можна зайти на сайт Верховної Ради і подивитись, що написано у законопроекті. Говорять, що пенсіонери будуть отримувати більше грошей, а там написано, що пенсіонери в гірській місцевості отримуватимуть менше. Раніше в законі було вказано, що 20% від пенсії – додаткова надбавка у гірських місцевостях, однак зараз написано, що ці 20 % нараховуються не від пенсії, а від мінімального соціального внеску для непрацездатних осіб, який складає сьогодні 1247 грн  значно менший від пенсій. Це означає, що як мінімум величезну кількість громадян у гірській місцевості просто обкрадуть цим законопроектом",  каже Дерев’янко.

Окрім того, урядовці заявляють про скасування бази оподаткування пенсій, а насправді її розширюють, адже оподатковуватимуть не лише саму пенсію, але і додаткові виплати.

"Вони кажуть дивитись не у закон, а у постанову Денисової, в якій не написані формулювання тексту закону про пенсійну реформу, а якісь вільні ідеї, як твір 10- чи 11-класника на тему "Що я хочу зробити". Уряд, замість того, щоб показати конкретний законопроект з чіткими змінами, каже, що той текст, який вони подали, не відповідає тому, що буде завтра. Як ми можемо за це голосувати, якщо опісля в тексті закону появляться зовсім інші формулювання",  каже Дерев’янко.

За словами нардепа, так діють тільки шахраї, які в будь-який спосіб хочуть отримати голоси за законопроект.

"Чесні люди розказують, як ця пенсійна реформа відбуватиметься, діють відкрито, виписують усі правила, показують кожному депутату і кожному громадянину України і не створюють цю піар-завісу для того, щоб на "чорне" сказати "біле". Я проти участі в махінаціях, які під собою мають основну мету: скоротити видатки пенсійного фонду. Це є типовою аферою, яка, на превеликий жаль, сьогодні має місце у Верховній Раді. Більшою мірою її запроваджує Уряд, який в останній сесійний день вносить таку важливу реформу без чітких формулювань. В цьому брати участь не можна",  запевнив нардеп.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ