неділя, 24 червня

Поліція обшукала калуський пивзавод і вилучила горілку. ФОТО, ВІДЕО

На підприємство "Калуський бровар" з обшуком прибули співробітники управління захисту економіки поліції в Івано-Франківській області. За рішенням суду шукали фальсифіковану горілку.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Семеро правоохоронців упродовж кількох годин шукали на території пивзаводу "Калуський бровар" горілку, яку тут начебто незаконно розливають.

Обшук провели на території всього підприємства: у складських та виробничих приміщеннях, а також в адміністративному корпусі.

Зрештою, з одного з кабінетів таки винесли чотири ящики горілки, завантажили її в автомобіль, після чого правоохоронці поїхали геть, інформують "Вікна". Давати будь-які коментарі при цьому вони відмовилися.

На підприємстві тим часом повідомили, що поліція провела обшук, керуючись рішенням Коломийського суду.

"Рішення суду було винесено за незрозумілим для нас зверненням фізичної особи, в якому йшлося про те, що в нас на заводі начебто розливають горілку одного з відомих українських брендів", – прокоментував директор калуської філії ТОВ "Калуш Бровар Дистриб’юшен" Денис Іваненко.

На пивзаводі обшук вважають неправомірним і планують вивчати питання з юристами та, імовірно, подавати відповідні скарги на дії поліції.

Що ж до горілки, яку вилучили, Денис Іваненко пояснює: її придбав один із працівників заводу для власних потреб. У кабінеті вона, за його словами, зберігалася тимчасово.

 

Начальник управління захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки НП України, підполковник поліції Михайло Банк коментувати дії підлеглих також відмовився і порадив звертатися до прес-служби відомства у Києві.

КОМЕНТУВАТИ