вівторок, 24 квітня

Продавці назвали найпопулярніші новорічні подарунки, які купують українці. ВІДЕО

Традиційно багато продається святкової символіки та настроєвих атрибутів. Українці роблять останні приготування до свята Нового року.

Цьогоріч у тренді дарувати на свято гаджети та святкові прикраси, йдеться в сюжеті ТСН.

У магазині техніки передноворічний ажіотаж триває вже кілька днів. Як розповідає адміністратор Ігор, різні гаджети цього року – номер один за популярністю серед подарунків. Купувати приходять цілими родинами. "Гаджети, 3D-принтери, фітнес-трекери – все популярно, все продається", – каже він.

Продавчиня Юлія продає новорічні прикраси та товари для дому. Вона каже, що передсвяткові дні для її крамниці – найгарячіші в році.

"В цьому році купують надзвичайно багато декору. На подарунки купують найрізноманітніші речі: чашки, свічки, посуд, бокали, пледи, рушники", – каже жінка.

Чашок, зізнається, продають найбільше, бо хоч вони й не в дефіциті, але дуже гарної якості. Киянин Антон на свята їде до батьків у Запоріжжя. Купував подарунок для мами і довго над сюрпризом не розмірковував. Він вважає, що для жінок найкращий подарунок – ювелірна прикраса.

Продавчиня крамнички коштовностей жаліється, що цьогорічні очікування поки що не справдались: клієнтів небагато і, попри новорічні знижки, купують ювелірні вироби мало.

"В основному срібло запитують. Подарунки на невеликі суми. Великі витрати в людей, і на значні суми не розраховують", – пояснює вона. Так само майже порожніми стоять парфумерні крамниці та магазини одягу.

Експерти кажуть, що через брак грошей українці заощаджують на подарунках, щоб накрити новорічний стіл.

КОМЕНТУВАТИ