субота, 21 квітня

Прикарпатські оперативники повернулись із зони АТО. ФОТО

17 березня четверо працівників кримінального блоку обласної поліції повернулись зі службового відрядження із Сходу України.
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду

Сьогодні співробітники оперативних служб Івано-Франківської області повернулись із зони проведення антитерористичної операції. Впродовж трьох місяців вони виконували оперативні завдання на теренах Луганської області. Про це повідомив керівник ГУНП в Івано-Франківській області Віктор Шкутов у соцмережі

Зокрема, оперативники на Сході розшукували злочинців на звільнених територіях, допомагали працівникам місцевих відділів-відділень поліції виконувати оперативні завдання.

Зустрічав прибулих заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Ігор Бабюк, колеги та друзі. Ігор Бабюк подякував підлеглим за службу, відзначив професійний рівень та витримку хлопців, адже відрядження було нелегким і тривало практично весь зимовий період, та оголосив про кількаденну відпустку.

Відповідно до наказу начальника ГУНП в області за особисту мужність, вірність Присязі та належне виконання службових обов’язків оперативників нагородили грамотами та грошовою винагородою.
Керівник групи подякував керівництву та колегам за підтримку та дружню допомогу.

КОМЕНТУВАТИ