понеділок, 25 червня

Разом з березівським війтом на хабарі затримали депутата сільської ради. ФОТО

КУРС з’ясував прізвище другого затриманого на хабарі разом головою Березівської сільради. Ним виявився голова ГО "Чисте довкілля с. Березівка», депутат сільської ради Богдан Орел.

Як писав КУРС, вчора в Івано-Франківську на одержанні крупного хабаря оперативники управління захисту економіки Нацполіції та слідчі прокуратури затримали голову Березівської сільради, керівника обласного осередку об'єднання "Голос", колишнього міліціонера Олександра Вару. Він  разом з головою громадського об’єднання вимагали 470 000 грн. у підприємця за безоплатну передачу у приватну власність земельної ділянки площею 0,2 га. Частину хабаря в сумі 70 тис. грн. підозрюваний отримав  у квітні - червні, решту - 400 тис. грн. - вчора. Хабарників затримали на гарячому.

Другим затриманим є депутат Березівської сільської ради, голова ГО "Чисте довкілля села Березівка" Богдан Орел.

У одному з інтерв’ю Вара заявив, що "сільський бюджет залежить від казначейства, а щоб спростити рух коштів, у селі була створена громадська організація".

"Ми створили безприбуткову громадську організацію, а громадська організація згідно із статутом має право розпоряджатися коштами, так як затвердять її члени. І реально ми домоглися того, що залучили в село щорічно до 70 тисяч гривень. Ці інвестиції у нас проходять через громадську організацію, і всі термінові виплати проходять через громадську організацію", - розповів Вара.

ГО "Чисте довкілля с. Березівка" створена наприкінці 2011 року.

Засновниками цієї громадської організації є вісім  осіб, серед яких п’ять депутатів сільської ради – Володимир Гавриляк, Василь Гураль, Богдан Орел, Марія Савчук, Леся Федюк. Решта засновників - дружина сільського голови Оксана Вара і депутати сільради попередніх скликань Любомир Жураківський та Галина Федорів.

 

КОМЕНТУВАТИ