середа, 23 травня

Студент і викладач ІФНМУ стали чемпіонами України з гирьового спорту. ФОТО

У місті Кременець Тернопільської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та ветеранів. У престижних змаганнях взяли участь студент і викладач Івано-Франківського національного медичного університету. Обидва повернулися з перемогою.
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду

Студент другого курсу Олександр Шваб виступив у чоловічих змаганнях у ваговій категорії до 65 кг, де виконував вправу поштовх довгим циклом. Тут йому не було рівних. Протягом регламентованих 10 хвилин наш спортсмен зміг підняти дві 32-кілограмові гирі 46 разів. Такий результат дозволив виконати йому норматив майстра спорту України з гирьового спорту. Зазначимо, що суперник Олександра, який зайняв друге місце, показав результат усього 20 підйомів, передає прес-служба ІФНМУ.

"Такий збіг, що моя вага 64 кг, і якраз 64 кг важать дві гирі, тобто вийшло, що я підіймав власну вагу, – розповідає Олександр Шваб.  Для нормативу майстра спорту треба було показати результат 45 поштовхів, я підняв 46. Насправді було дуже важко, я настільки спітнів, що мокрим було навіть взуття, а коли зійшов зі змагального помосту, то просто опустився на підлогу, бо ноги мене вже не слухались. Я дуже задоволений цими змаганнями. Такий результат став можливий тільки завдяки наполегливій праці під керівництвом мого тренера і викладача Романа Васильовича Михальчука".

У ветеранських змаганнях взяв участь тренер Олександра Шваба та всієї команди ІФНМУ з гирьового спорту, Заслужений майстер спорту України, доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я Роман Михальчук. У ваговій категорії до 60 кг (вікова група 55-59 років) протягом 10 хвилин він штовхнув дві 24-кілограмові гирі 81 раз. Цей результат став найкращим не лише у цій ваговій категорії, а й загалом на ветеранських змаганнях чемпіонату України.

Попереду в гирьовиків медичного університету ще один відповідальний старт. Вже в квітні в Угорщині стартує чемпіонат світу, і Олександр Шваб вже завоював путівку на нього.

КОМЕНТУВАТИ