середа, 25 квітня

Студентки медичного коледжу виграли обласну спартакіаду з баскетболу

У Надвірній відбулась обласна спартакіада з баскетболу 3х3 серед коледжів (технікумів, училищ). Жіноча збірна команда Медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету виборола на цих змаганнях перемогу.

Змагання відбувалися в групі з п’яти команд. Матчі тривали по 10 хвилин, або ж до 21 очка, інформує прес-служба ІФНМУ.

"Ми зіграли з командами Івано-Франківського коледжу ЛНАУ, Надвірнянського коледжу НТУ, Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу, Івано-Франківського базового медичного коледжу, – розповідає тренер нашої команди, старший викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я Андрій Українець.  Перша наша гра була з переможцем минулого року  Надвірнянським коледжем, ми перемогли 4:3. Далі ми грали з Івано-Франківським коледжем ЛНАУ, який минулого року зайняв третє місце. Ми їх теж перемогли  10:3. Команду коледжу технологій та бізнесу ми перемогли 7:0. І в останній грі з рахунком 6:5 ми перемогли команду Івано-Франківського базового медичного коледжу".

Отже, команда Медичного коледжу ІФНМУ без жодної поразки виборола перемогу та приїхала додому із грамотами і Кубком спартакіади. Склад команди-переможця: Ірина Петрів (3 курс), Соломія Дудка (1 курс), Віталія Худяк (3 курс), Олеся Озарко (3 курс), Ольга Телепчук (2 курс), Роксолана Параскевич (3 курс).

 

КОМЕНТУВАТИ