четвер, 24 травня

Суд призупинив рішення міськради, яке дозволяє житлову забудову на Харчосмаковій фабриці

Івано-Франківський адміністративний суд задовольнив клопотання про забезпечення позову у справі міської прокуратури про скасування рішення міської ради, яким депутати дали дозвіл ПАТ "Івано-Франківська харчосмакова фабрика" на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під житлову забудову.

Нагадаємо, сьогодні розпочався розгляд справи, у якій прокуратура оскаржила в суді рішення міськради, що дозволяє житлову забудову на Харчосмаковій фабриці.

Позивач, представник прокуратури, подав клопотання про забезпечення позову – вимагав призупинити рішення Івано-Франківської міської ради від 8 липня 2016 року про надання дозволу ПАТ "Івано-Франківська харчосмакова фабрика" на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,68 у районі вулиць Крайківського, Макогона, Промислової.

Якщо не зупинити дію рішення, наголошував проурор, у процесі розгляду справи Харчосмакова фабрика може завершити виготовлення проекту землеустрою і передати його на сесію Івано-Франківської міської ради.

Протиправність рішення, обґрунтовував прокурор, є очевидною і полягає у порушенні порядку та термінів надання дозволів. 

Суд розглянув клопотання про забезпечення позову і задовольнив його. Відтак дія рішення Івано-Франківської міської ради від 8 липня 2016 року у частині 11 додатку 1 призупинена.

Також суд розглянув клопотання представника відповідача (міської ради – кор.) про залучення ПАТ "Івано-Франківська харчосмакова фабрика" третьою стороною у справі на стороні відповідача без заявлених самостійних вимог. Клопотання своїм листом підтримало підприємство. Прокур не заперечував проти долучення Харчосмакової фабрики до судового розгляду. Суд задовольнив це клопотання. 

КОМЕНТУВАТИ