вівторок, 19 червня

"Творча криївка" починає в Карпатах програму реабілітації для родин полеглих захисників

Проект творчої реабілітації бійців, який працює в горах на Прикарпатті, готує нову програму "Творча Криївка — мамам та діточкам". І збирає команду, яка допоможе втілити задум.

Про це проект "Творча криївка", що його веде художниця Віталіна Маслова, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. 

"На сьогодні стало надзвичайно популярним говорити про посттравматичний синдром та стрес, отриманий бійцями під час участі в бойових діях на сході України. Маючи попередній досвід проведення реабілітаційної програми для учасників Майдану в березні 2014 року ("Деснянська Криївка"), ще в жовтні 2014 року "Творча Криївка" зробила перший крок для подолання цієї проблеми.

Протягом ось вже 18 місяців ми проводимо творчу реабілітацію (психологічну, соціальну, біографічну) та оздоровчий відпочинок в курортній місцевості (Карпати, Закарпаття, морське узбережжя) для наших бійців АТО та членів їхніх родин. Програма реабілітації – активне дозвілля, кінні прогулянки, відпочинок у сауні, походи у гори, екскурсії, знайомство з народним побутом та культурою, заняття мистецтвом. Тобто все, що допомагає відновити сили, відчути забутий смак мирного життя та знайти в ньому місце для себе.

Зараз ми проводимо вже 23-ій заїзд цього проекту та готуємо нову програму для родин, які втратили тата в зоні АТО. Це проект "Творча Криївка – мамам та діточкам".

Ми вже маємо певний досвід роботи в реабілітації та дуже хочемо допомогти тим, кому це вкрай необхідно. Жінки, які залишилися сам на сам зі своєю бідою, дуже вразливі і потребують допомоги. Ми всі знаємо, як непросто "вибити" у нашої держави будь-які пільги, як непросто добитися уваги та розуміння зі сторони бюрократії, тому наша задача підтримати цих жінок та дати їм шанс на нове життя",  пояснили організатори проекту. 

Для того, щоби реалізувати новий проект, "Творча криїівка" збирає команду: 

"Нам дуже потрібна ваша допомога, наразі ми шукаємо:
- готель чи базу відпочинку, в якій могли б розміститися 50 чоловік ( 40 членів родин загиблих та 10 спеціалістів);
- кошти для проведення цього заходу (від 180 тис. грн);
- спеціалістів, яким цікава тема реабілітації;
- волонтерів, які бажають допомогти".

Допомогти можна кількома способами: стати волонтером, поширювати інформацію, придбати картину бійця на онлайн-аукціоні або в музеї Грушевського в Криворівні.

Також можна підтримати коштами:

МБФ ТВОРЧА КРИЇВКА БО
ЄДРПОУ/ДРФО 39717454, Філіал "Київ Сіті", МФО 380775,
Приватбанк,
Українська гривня №26001056110306
Євро №26007056110720
Долар США №26006056112246
або 
Картка Приватбанк МАСЛОВА ВІТАЛІНА
Українська гривня
5168 7572 8483 4605 (оперативні витрати)
5168 7556 1054 0243 (безготівкові витрати)

КОМЕНТУВАТИ