неділя, 27 травня

У Буковелі відбувся VI Міжнародний чемпіонат із перегонів і долання перешкод із жінкою на шиї

Розвага, що стала популярною в усьому світі, прижилася й на курорті. Тут свої правила: обов’язкова умова шолом, під час проходження смуги перешкод жінка не повинна торкатись землі, вага жінки має бути більшою за 49 кілограм.
Зображення 1 / 7 Використовуйте клавіші для перегляду

Після контрольного зважування – й самі веселі старти. Довести не лише дружинам, але й подругам і колегам, що вони – справді сильна половина людства, учасникам пропонують у ситуаціях, які символізують долання численних життєвих труднощів. Дистанція завдовжки 250 метрів складається з лабіринтів долі, пов'язування стрічок, борщового набору в мішках, які стали овочевими перешкодами, а ще – вісімки з яєць, котрі треба не пошкодити.

Усі пари подолали смугу перешкод без травм. Переможцями ж стала пара, яка вирішила взяти участь у конкурсі за 5 хвилин до старту. Олена з Рівного та Олег з Тернополя здолали смугу перешкод за 30 секунд, пара, яка посіла друге місце, виконала всі завдання за 31 секунду, третю сходинку посіла пара з результатом 33 секунди.

В усіх переможців попереду  безкоштовне катання на Буковелі, що попри настання весни залюднений шанувальниками гірськолижного спорту звідусіль. Активності туристів неабияк сприяє зумовлене настанням оксамитового сезону зниження вартості катання, проживання та харчування на курорті як мінімум на третину.

 

КОМЕНТУВАТИ