середа, 23 травня

У Франківську патрульні запрошують дошкільнят та їхніх батьків повторити правила безпечної поведінки

Сьогодні о 14.00 біля ТЦ "Велес" патрульна поліція Івано-Франківська та Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області запрошують дошкільнят, дітей молодшого шкільного віку та їхніх батьків разом повторити Правила дорожнього руху.

У зв'язку зі збільшенням кількості виявлених за кермом нетверезих водіїв та ДТП з потерпілими надзвичайно актуально не лише знати правила руху та дотримуватися їх, а й бути обережним на дорозі. Для того, щоб діти правильно переходили дорогу та були уважні, САД у Івано-Франківській області підтримала ідею вивчення ПДР ще з дитсадків. Біля ТРЦ "Велес" неподалік дитячого майданчика (Вовчинецька, 225А) нанесено дорожню розмітку для дітей – пішохідний перехід, осьові лінії.

Сьогодні, 9 квітня, о 14 годині на дитячому майданчику Патрульна поліція Івано-Франківська організує навчання у формі гри – дітям розкажуть про дорожні знаки та правильну поведінку на дорозі. Буде службовий автомобіль та можливість поспілкуватися з патрульними. Наприкінці зустрічі її учасникам подарують спеціальну поліцейську абетку, під час вивчення якої дошкільнята засвоюватимуть ПДР.

КОМЕНТУВАТИ