неділя, 24 червня

У Франківську почали відновлювати занедбаний садок. ФОТО

В Івано-Франківську розпочались роботи з відновлення дитсадка "Подоляночка", що на вул. Хоткевича, 11А, який до 1996 року функціонував як ДНЗ "Львівської залізниці".
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

У 2013 році садок передали у власність громади, інформує прес-служба МВК.

Нещодавно міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків анонсував, що садок невдовзі знову запрацює.

"Свого часу, коли ми були народними депутатами з Олександром Сичем, ми займались тим, щоб цей садок передати у власність громади Івано-Франківська. Близько 2 років тривала процедура. Будівлю ми повернули, але варто розуміти, що вона вже не відповідає сучасним вимогам до дошкільного закладу. Приміщення потребує чималого ремонту. Це стосується і навколишньої території. Для виконання першої черги робіт місто заклало цьогоріч 5 млн грн, але за необхідності будемо просити депутатський корпус збільшити фінансування. Адже мета чітка – за 2-3 роки відкрити цей садок",  зазначив Руслан Марцінків.

Наразі управління капітального будівництва провело тендер на виконання робіт, який виграло підприємство "Квант Агро ЛТД". Складено проектно-кошторисну документацію. Як підкреслив начальник УКБ Роман Галіпчак, основне – до зими замінити покрівлю та встановити нові вікна, аби в холодну пору можна було виконувати внутрішні роботи. Крім того, цьогоріч також планують прокласти інженерні мережі, реконструювати трансформаторну підстанцію, виконати загальні будівельні роботи в котельні. В самому приміщенні садка демонтують зайві елементи та добудують сходовий майданчик.

За проектом потужність садка – 7 груп, з них 2 ясельні та 5 дошкільних. А загалом після реконструкції відновлений сучасний садок зможе відвідувати 130 маленьких іванофранківців. Хоча реально площа дошкільного закладу дозволить залучити до занять набагато більше дітей.

КОМЕНТУВАТИ