п'ятниця, 22 березня

У Франківську стартував соціальний проект GenerationUA. ФОТО

Протягом року 20 дітей з родин, які постраждали внаслідок російської агресії на Сході України та Криму – сімей учасників АТО та вимушено переміщених осіб, будуть двічі на тиждень займатись патріотичним вихованням та англійською мовою.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

"За цей час досвідчені педагоги допоможуть дітям більш глибоко зрозуміти традиції та звичаї, що склалися на Прикарпатті, та навчать дітей комунікувати між собою, а також закладуть основи у вивченні англійської мови як ефективного інструменту спілкування зі світом за межами України", – розповідає Сергій Никоноров, координатор проекту.

"Бути українцем – це не тільки жити в Україні, це в першу чергу сприймати і примножувати культуру власного народу через вивчення його мови і традицій, а також розуміння, що все це потрібно зберегти для наступних поколінь та розповсюджувати і популяризувати в усьому світі. Тому дуже важливо формувати в дітей глибоку ідентичність себе як частини українського народу через пізнання традицій, культури, видатних сторінок історії української нації та розвивати в них навички комунікації зі світом через вивчення англійської мови", – вважає автор ідеї Олег Лєпєнін, керівник Інвестиційно-Будівельної Компанії "Вертикаль".

Проект здійснюється за ініціативи Інвестиційно-Будівельної Компанії "Вертикаль" та реалізовується громадською організацією "Д.О.М.48.24" на базі дитячого клубу "АВС".

КОМЕНТУВАТИ