середа, 23 травня

У Франківську викладачі медуніверситету змагалися у волейболі та дартсі. ФОТО

У спортзалі кафедри фізичного виховання та здоров'я відбулися змагання з волейболу і дартсу в рамках щорічної спартакіади "Здоров’я" серед викладачів і працівників Івано-Франківського національного медичного університету.
Зображення 1 / 8 Використовуйте клавіші для перегляду

У змаганнях з дартсу перемогу здобув заступник ректора ІФНМУ по адміністративно-господарському відділу Анатолій Дмитренко, друге місце посів декан стоматологічного факультету Олександр Бугерчук, третім став декан медичного факультету Роман Яцишин, інформує прес-служба ІФНМУ.

"Для мене не було метою перемогти, я просто взяв участь у змаганнях, до того ж дартсом ніколи не займався, – говорить Анатолій Дмитренко.  Взагалі працівники господарського відділу не дозволяють собі пропускати жодного змагання, яке відбувається в рамках нашої університетської спартакіади. Ми слідкуємо за розкладом змагань, і беремо участь у кожному виді спорту. Як би багато і важко ми не працювали, який би об’єм роботи не виконували, ми знаходимо час для того, щоб активно відпочити і взяти участь у спартакіаді, яку проводить кафедра фізичного виховання та здоров’я за підтримки ректорату. Хочу відзначити, що все проходить на дуже цікавому і високому рівні, за це дякуємо організаторам".

У волейбольних змаганнях перемогла команда стоматологічного факультету. Друге місце у волейболістів медичного факультету. Третіми стали працівники адміністративно-господарського відділу.

"Ми намагаємося бодай раз на тиждень зібратися командою і пограти в цьому чудовому волейбольному залі кафедри фізичного виховання та здоров’я,  розповідає капітан команди стоматологічного факультету, декан факультету Олександр Бугерчук.  Це прекрасна розминка для організму, підтримка форми, також це чудово знімає напругу після робочого дня, дозволяє нам випустити "пар", який накопичується протягом робочого тижня. Сьогодні на майданчику вирували справжні пристрасті, кожна команда хотіла виграти, ми дякуємо нашим суперникам, і дякуємо організаторам цієї чудової спартакіади".

КОМЕНТУВАТИ