У Франківську визначили чемпіона серед шкільних команд

Спорт 16:14, 14.04, 2016

Протягом трьох місяців 11 шкільних колективів боролися за звання чемпіона міста.

Вперше у змаганнях взяли участь команди Католицької школи, ЗШ № 6 та №12 (основа збірної шкіл міста), інформує прес-служба МВК.

Останній день став окрасою всього чемпіонату своїми безкомпромісними фінальними іграми за третє місце між командами ЗШ № 17 і збірною шкіл міста та за перше місце між школами № 19 і № 25. Якщо у впертій боротьбі за "бронзові" нагороди команда ЗШ № 17 здобула мінімальну перемогу з рахунком 5:0, то для того, що б стати чемпіоном, команді ЗШ № 19 знадобилось два додаткові тайми, що б у грі двох рівних команд стати сильнішими.

Отже, чемпіоном м. Івано-Франківська у 2016 році стала команда ЗШ № 19. Призерами закінчили чемпіонат школи № 25 і № 17. Вони нагороджені Кубками, медалями та грамотами Департаменту молодіжної політики та спорту.

Наступні місця зайняли команди: Збірна шкіл міста, ЗШ № 19 а, Католицька школа, ЗШ № 6, ЗШ № 26, ЗШ № 25 а, № 13, Вовчинецька ЗШ.

Індивідуальними призами відзначені найрезультативніший гравець чемпіонату учень ЗШ № 25 Левандовський, кращі гравці – Гільтайчук Єлизавета (ЗШ № 25), Романов Віталій (ЗШ № 19) і Шулятицька Ірина (ЗШ № 17) та наймолодші гравці – Бекеша Владислав і Рудницька Юлія (ЗШ № 25).