четвер, 26 квітня

У мікрорайоні "Пасічна" збудують потужну водяну насосну станцію

До кінця року в Івано-Франківську планують відкрити нову насосну станцію на вулиці Целевича, що у мікрорайоні Пасічна. Вона дозволить забезпечити водою не лише вже споруджені будинки мікрорайону, а й ті, які ще планують тут збудувати.

Як розповів головний інженер КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Михайло Ткачук, зараз завершується перша черга будівництва: споруджуються машзал, побутові приміщення та інженерні мережі. Останні вже на 90 відсотків готові, побутові приміщення закінчені повністю. А у машзалі залишилося «обшити» приміщення його та встановити обладнання, яке вже закуплено, інформує прес-служба мвк.

Потужність існуючої станції - 7-8 тис. кубів на добу. Нова ж розрахована на 30 тис кубів за добу. Й може забезпечити розвиток не лише мікрорайону, а й прилеглих сіл - Загвіздя, Клузів та Угринів, де також планується багатоповерхова забудова. Окрім цього, станцію можна вдосконалити й збільшити її потужність ще більше, якщо буде така потреба.

 «Всі ми можемо спостерігати, як розбудовується наше місто, зокрема й мікрорайон Пасічна. Нещодавно ми тут побудували новий дитячий садочок «Вишиванка». Тож, стало дуже необхідним якісне та безперебійне забезпечення водою. Було багато скарг з цього мікрорайону й ми прийняли рішення побудувати тут нову насосну станцію. У співпраці з забудівниками міста нам це вдалося. Сподіваюся, що до кінця року здамо станцію в експлуатацію, адже основні роботи уже зроблено. Тому якщо постаратися, до кінця осені можна це зробити», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Новоспоруджена насосна станція може обслуговувати не тільки міських жителів, але й приміські села. Проте міський голова зауважив, що в першу чергу керуватиметься інтересами франківців..  Й якщо села також хочуть користуватися цією насосною станцією, то має бути відповідний бартер. Наприклад, якщо там хочуть будувати багатоповерхівки, то певний відсоток квартир може бути переданий для учасників АТО.

 

КОМЕНТУВАТИ