понеділок, 21 травня

На фестивалі "Тепле Різдво" маленькі надвірнянці вчилися декорувати смаколики. ФОТО

У рамках фестивалю "Тепле Різдво" майстриня Ольга Кеба провела благодійний майстер-клас із декорування імбирних пряників. Нагадаємо, саме ці смаколики у багатьох світових і європейських країнах асоціюються зі святами – їх випікають перед Різдвяними святами, продають на численних ярмарках.
Зображення 1 / 8 Використовуйте клавіші для перегляду

Про це йдеться на сторінці фестивалю у Фейсбуці.

"Найголовніше для мене – робити людям добро, – розповідає Ольга Кеба. – Неодноразово я брала участь у різноманітних ярмарках у Надвірній, на яких збирали кошти для вояків АТО, Максима Марцінковського, який тоді важко занедужав. І зараз благодійний і приємний посил – всі зібрані кошти спрямують у благодійний фонд "Долоньки доброти", який опікується онкохворими дітьми".

Під час майстер-класу пані Ольга у дечому привідкрила свої секрети – до складу тіста входить сушений корінь імбиру, різноманітні прянощі і спеції, що дозволяє зберігати пряник більше дев’яноста днів.

"Таке моє захоплення виникло з того, що я захотіла навчитися випікати такі тістечка для своєї дитини, – розповіла майстриня. – Після відвідин спеціальних курсів я зуміла опанувати це мистецтво і тепер вже сама проводжу презентації у різноманітних кафе".

Гасло життя талановитого і обдарованого кондитера Ольги Кеби – помогти тим, хто цього потребує. Завдяки цій акції "Тепле Різдво" перетворилося у справжню територію добра, де здійснюють мрії і панує дитяча радість і усмішки.

Нагадаємо, фестиваль "Тепле Різдво" у Надвірній розпочався 22 грудня та триватиме до 22 січня. Виручені на фестивалі кошти направлять на рахунок благодійного фонду "Долоньки доброти", який збирає гроші на лікування онкохворих дітей. 

 

КОМЕНТУВАТИ