четвер, 26 квітня

Україна представить на "Берлінале-2017" шість стрічок

З 9-го по 17-те лютого на Європейському кіноринку 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю працюватиме український стенд - Ukrainian Film Corner "Ukraine is Your Destination".

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє "ДержКіно України".

На цьому стенді Україна представить каталог українських фільмів 2016-2017 років, який підготувала Асоціація кіноіндустрії України на замовлення Державного агентства України з питань кіно.

Важливим є те, що 15 лютого відбудеться світова прем'єра документального фільму "Школа №3" режисерів Георга Жено і Єлизавети Сміт. Його виробництвом Україна займалася спільно з Німеччиною.

Також спеціальною подією Берлінського МКФ стане показ документального фільму "Процес. Російська держава проти Олега Сенцова" режисера Аскольда Курова. Цей фільм розповість про справу незаконно ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова. Показ відбудеться 11-го лютого за участі Європейської кіноакадемії.

Крім того, на Європейському кіноринку відбудуться покази ще чотирьох українських фільмів: "Мустафа" реж. Ахмеда Саріхаліла, "Слуга Народу 2" реж. Олексія Кирющенко, "5 терапія" реж. Аліси Павловської та "Мир Вашому Дому" реж. Володимира Лерта.

КОМЕНТУВАТИ