Українська біатлоністка стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи

Спорт 19:18, 25.01, 2017

Біатлоністка збірної України Анастасія Меркушина виборола бронзу в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи з біатлону, що стартував у Польщі.

Українка лише один раз схибила на чотирьох вогневих рубежах, а її відставання від лідера гонки становило 1 хв. 5 сек., пише Zaxid.net.

Переможницею індивідуальної гонки чемпіонату Європи з біатлону стала росіянка Іріна Старих. Срібло гонки також завоювала представниця Росії Свєталана Слєпцова.

Інші українські батлоністки, які брали участь у гонці, фінішували у топ-15: Юлія Журавок (11-те місце) та Яна Бондар (14-те місце).

Чемпіонат Європи з біатлону відбувається у польському містечку Душніки-Здруй і триватиме до 29 січня.

Нагадаємо, Анастасія Меркушина у поточному сезоні стабільно входить до естафетної четвірки збірної України під час етапів Кубку світу.