вівторок, 24 квітня

В 11 областях України перевищені епідпороги захворюваності на ГРВІ, – МОЗ

У суміжних областях з Івано-Франківською – Чернівецькій, Хмельницькій та Тернопільській – перевищені епідемічні пороги на грип та ГРВІ.

У період з 5 по 11 грудня в одинадцяти областях України були перевищені епідемічні пороги. Про це йдеться в інформаційному бюлетені "Грип та ГРВІ в Україні" (5-11 грудня), передає УНН.

"На 49 тижні 2016 року в 11 областях України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги від 17,2% в Хмельницькій до 49,7% в Сумській.

У Чернівецькій області зареєстровано перевищення показників в 2,4 рази, в Тернопільській – у 1,5 рази, Полтавській – 2 рази, в Дніпропетровській – в 1,7 рази. В інших областях показники менше епідемічного рівня", – йдеться в повідомленні.

Середній показник захворюваності на грип та ГРВІ по Україні становить 705,3 осіб на 100 тис. населення, в той час як найвищий показник зареєстрований в Чернівецькій області – 1433,4 осіб на 100 тис. населення, найнижчий – у Закарпатській області (359,9 чол. на 100 тис. населення).

За тиждень темп приросту захворюваності серед дітей зріс на 26,2%, серед дорослих – на 15,5%. При цьому кількість людей, які звернулися за допомогою до лікарів, у порівнянні з минулим тижнем зросла на 32%.

У Центрі грипу та ГРВІ відзначили, що в поточному епідсезоні домінує штам вірусу грипу типу А (Н3), який визначений в 74,6% позитивних результатів.

КУРС писав, що на Івано-Франківщині найбільше хворих на ГРВІ у Франківську, Долинському, Галицькому та Калуському районах.

Читайте також: Через грип померли дві людини. Інструкція для батьків під час хвороби дітей

КОМЕНТУВАТИ