четвер, 24 травня

В Галичі відбувся фестиваль "Відкриті уроки футболу"

Минулого тижня на стадіоні "Колос" в Галичі розпочався соціальний фестиваль масового футболу та здорового способу життя "Відкриті уроки футболу".
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

25 листопада 2016 року на стадіоні "Колос" міста Галича розпочався соціальний фестиваль масового футболу та здорового способу життя "Відкриті уроки футболу", повідомляє прес-служба Галицької РДА

У фестивалі взяли участь 192 школярі загальноосвітніх навчальних закладів Галицького району. У кожному секторі стадіону, а їх було 12, кипіла робота: діти відпрацьовували технічну частину володіння м’ячем, виконували завдання на швидкість, в цілому закріплювали на практиці елементи гри у футбол.

Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, але й суддівський корпус, представники Національної поліції, поряд був черговий медичний працівник. Спеціалісти ділилися з дітьми секретами футболу, знайомили з вправами, які допомагають розвинути влучність, швидкість та витривалість. Діти, серед яких було і багато дівчат, з радістю брали участь у конкурсах, іграх, естафетах, навчалися елементам техніки гри у футбол та виконували різні вправи за командами своїх учителів. Хороший настрій футбольного свята підкріплювався музичним супроводом.

У подарунок кожна дитина отримала на згадку футболку, учителі фізичної культури – спортивні костюми, а комплекти футбольних м’ячів, методичної літератури та іншого інвентарю, необхідного для занять футболом, передані навчальним закладам всіх загальноосвітніх шкіл – учасниць фестивалю.

Довідково.

"Відкриті уроки футболу" є гуманітарним, політично нейтральним і безприбутковим проектом та вважається УЄФА одним з провідних у розвитку масового футболу, входить до Договору про взаємодію МОН України та ФФУ в розвитку шкільного футболу в 2013-2016 рр. та Меморандуму про взаємодію МВС України та ФФУ у 2013-2016 рр.

КОМЕНТУВАТИ