середа, 22 травня

В Івано-Франківську 20 дизайнерів з різних міст розробили 43 "правильні вивіски"

Протягом двох днів, 18-19 листопада, команда платформи "Тепле Місто" проводила воркшоп “Правильні Вивіски”, учасники якого пропонують 43 нові вивіски для міста.
Зображення 1 / 18 Використовуйте клавіші для перегляду

Подія організована у рамках програми "Вивіски", що нею "Тепле Місто" займається вже понад два роки.

Учасники воркшопу хотіли поліпшити візуальне сприйняття міста, була проведена практична робота з архітектурним виглядом вулиць і будівель Івано-Франківська шляхом реалізації кращих практик проектування технічно правильних вивісок для ділянок центральних вулиць міста: вул. Січових Стрільців – частини вул. Гетьмана Мазепи – вул. М. Грушевського – частини вул. Василіянок.

Участь у заході взяли 20 дизайнерів, архітекторів, працівників рекламної сфери з Івано-Франківська, Черкас, Чернівців, Львова і Польщі. Перед початком роботи учасники ознайомилися з об’єктами, з якими мали працювати, провели екскурсію містом спільно з істориком Іваном Бондаревим, щоб мати уявлення, яке історичне навантаження мають будинки центральних вулиць Івано-Франківська та як вони вписані у контекст міста. 

Під час проектування на воркшопі учасники поділилися на команди і створювали проекти вивісок для запропонованих ділянок. Вони працювали у програмах з очисткою будинків від рекламних елементів та неправильних вивісок (ретуш) та, використовуючи мозкові штурми, створювали варіанти вивісок, які відповідають архітектурним формам та порядку розміщення вивісок у Івано-Франківську.

Під час воркшопу були спільно створені візуалізації макетів 43 вивісок для різних типів будинків.

Проект було проведення за ґрантової підтримки громадського ресторану Urban Space 100.

 

КОМЕНТУВАТИ