четвер, 25 квітня

В ТОП-10 кращих фото конкурсу "Вікі любить Землю-2016" – робота прикарпатця Тараса Дутки

Робота фотографа з Тисмениці, голови фотоклубу "Колумб" Тараса Дутки увійшла до десятки кращих знімків вітчизняного фотоконкурсу і змагатиметься в міжнародному.

Оголошено переможців у номінації "Найкраще фото" у конкурсі знімків пам'яток природно-заповідного фонду від Wikimedia. Десять світлин отримали найвищі оцінки журі та їх вже передано для участі у міжнародному змаганні.

Тарас Дутка переміг з роботою "Покинута обсерваторія". Карпатський біосферний заповідник, на якій зафіксував зимовий Піп Іван. 

Нагадаємо, що "Вікі любить Землю" спрямований на створення повної інформаційної бази про природно-заповідний спадок України та світу. Він має на меті зібрати ілюстрації та статті у Вікіпедії для кожного природоохоронного об’єкту у світі.

Цього року фотоконкурс відбувся у 26 країнах. Результатом співпраці організаційного комітету Вікі любить Землю та ЮНЕСКО також став фотоконкурс "Вікі любить Землю: біосферні заповідники", що відбувся місяцем пізніше. Яке саме місце в десятці посіли ці фото, буде оголошено у листопаді на церемонії нагородження переможців теперішнього конкурсу у Києві.

Нагадаємо, раніше за фото зимового Попа Івана відомий прикарпатський фотограф, мешканець Тисмениці Тарас Дутка отримав золоту медаль Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP).

КОМЕНТУВАТИ