понеділок, 17 грудня

"Я звик домовлятися, але ніколи не прийму мову ультиматумів", – Марцінків про погрози страйку перевізників

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відреагував на підготовку перевізників до дводенного страйку. Він налаштований на розширення мережі комунального транспорту.

Про це мер написав на офіційній сторінці у соцмережі facebook.

"Перевізники шантажують, що не вийдуть на маршрути. Не уявляю, щоб подібна ситуація трапилася з комунальним транспортом. Тож ще раз переконуюся, що розвиток комунального транспорту – єдиний шлях для нашого міста", – йдеться у повідомленні.

Марцінків також зазначає, що перевізники не виконують ті умови, які було передбачено договором при піднятті тарифу до 4 грн. Мерія отримує безліч скарг на те, що маршрутки ходять не за розкладом, не зупиняються на визначених зупинках, у транспорті брудно й водії часто невідповідно поводяться з пасажирами, а також часто з’їжджають з маршрутів.

"До цієї ситуації ми закривали на це очі лише тому, що вони йшли назустріч місту й безкоштовно перевозили дітей та пенсіонерів. Тож у нас є достатньо підстав для розривання договорів. Я звик домовлятися, але ніколи не прийму мову ультиматумів. На найближчій сесії міської ради, яка відбудеться 9 лютого, ми приймемо рішення про придбання містом 40 тролейбусів для КП "Електроавтотранс" за договором фінансового лізингу. Але в разі потреби прийняття цього рішення ми можемо пришвидшити. Також підприємство вже чекає на 6 автобусів, які вийдуть на маршрути міста. 

Тож якщо дійде справа до того, що перевізники не вийдуть на маршрути, ми готові розривати договори й запрошувати перевізників з інших міст. Усі ми розуміємо, що франківці не повинні ставати заручниками маніпуляцій перевізників. Тож зі свого боку будемо робити все можливе, щоб мінімізувати незручності для мешканців. А перевізників закликаю до вирішення питання у правовому полі через компроміс, щоб не нашкодити мешканцям",  написав мер.

КОМЕНТУВАТИ