понеділок, 23 квітня

Забруднене озеро у мікрорайоні "БАМ" чистити не збираються. ФОТО, ВІДЕО

Виходячи зі своїх домівок, мешканці мікрорайону "БАМ" сподіваються вдихнути свіже повітря та милуватися красою невеличкого озера. Натомість бачать брудний, заповнений сміттям смердючий відстійник.
Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду

Проблема із цією водоймою не нова. Про її катастрофічний стан чиновники знають. На її місці позачергово планували створити відстійник, оскільки мікрорайон зведений на болотах, і, щоб у підвалах будинків не було води, її мали відводити у це озерце, пише КУРС із посиланням на сюжет "Каналу 402".

"Є різні нюанси, і коли забивається каналізація, в ці дренажні води, які мали би бути чистими з підвалів, попадають і фекальні води. Далі вони потрапляють в "славнозвісну" річку Млинівку в районі парку Шевченка", – каже Михайло Смушак.

Мешканці прилеглих будинків скаржаться, що проблема ще й у тому, що поруч знаходяться дитячий садок та школа, тому хочуть, щоб їхні діти дихали свіжим повітрям, а не смородом.

Останній раз цю водойму чистили близько 20 років тому. Однак зараз робити це ніхто не планує через брак коштів. Усі гроші спрямовують на головне завдання – очищення міського озера.

Фото із спільноти Комуналка ІФ

 

КОМЕНТУВАТИ