fbpx

Великдень - час зазирнути в себе самого

Стиль життя 15:22, 19.04, 2020

Світлий день Христового Воскресіння, та й весь наступний тиждень – чудова нагода приділити увагу своїй душі.

Як це можна зробити? Дуже легко!

Для початку виділіть час та місце, де ви зможете побути в тиші. Заплющіть очі запитайте себе: що я зараз відчуваю? Які емоції, почуття? Які відчуття в тілі? Пройдіться увагою від ніг до голови.

Коли ви зрозумієте, яку емоцію чи почуття відчуваєте, можливо, це буде злість чи роздратування, то запитайте себе наступне: на що саме я злюся? Що мене дратує? Чому я відчуваю злість, роздратування? Що я недоотримав (-ла) або що я хочу отримати? Яка це буде цінність? Можливо, це любов, свобода, спокій, значимість, повага, турбота, безпека, затишок?

Визначте для себе, що саме вам потрібно в цей момент.

Далі пригадайте, коли те, що ви хочете, вже було у вашому житті. Згадайте цей момент і відчуйте ці відчуття знову, проживіть їх ще раз та наповніться ними.

Після виконання вправи ви відчуєте себе значно краще. Подякуйте собі!

Якщо вас переповнює любов, кохання, повага чи вдячність до конкретної людини, то із заплющеними очима уявіть цю людину. І відчуваючи, як вас наповнює почуття любові, вдячності, поваги, направте його цій людині.

Як ви себе відчуваєте після виконання вправи?

Тепер запитайте себе, чого саме хоче ваша душа і як ви їй це можете дати? Відповіді будуть у кожного свої, адже щастя починається зсередини – з себе самого!

Смачної вам паски та світлового щасливого Великодня!
Добра нам!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: